הסטודיו של גלית | סטודיו עיסת נייר
15574
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15574,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

סטודיו עיסת נייר

עיסת נייר

עיסת נייר היא לא רק חומר, היא תהליך יצירה ועיבוד רב-מימדי. השימוש בחומרים ממוחזרים שיאפיין את כל תהליך העבודה מתחיל בהכנת החומר עצמו משאריות נייר גרוס. הזמינות של חומר הגלם הופך את העבודה עם העיסה למשימה ברת ביצוע שלא דורשת השגת חומרים נדירים, יקרים או קשים לשימוש. תהליך ההשריה, הלישה והסחיטה במהלכו מעורבב הנייר עם מים ודבק הוא תהליך יצירתי בפני עצמו המשול לתהליך לישת בצקו של לחם, על עירבוב מרכיביו השונים עם כוונה ואהבה כבסיס עליו תתפח היצירה.

 

בעיסה המוכנה ניתן לעשות שימושים שונים החל מציפוי כלי בית ורהיטים ישנים וכלה בפיסול על גבי רשת או קרטון. ניתן להשלים תהליך יצירה בעיסת נייר בעזרת חומרים זמינים המוכרים לכולנו ואין סוף לפיתוחים ולאפשרויות השונות העומדות בפני היוצרים.

 

יתרונה הגדול של העיסה הוא מגוון השימושים שניתן לעשות בה – מאמנות שימושית ויומיומית ועד אמנות לשם האמנות. העיסה היא חומר ידידותי למשתמש ולסביבה וניתן לא רק לעצבה בקלות, אלא גם לצבוע, לקשט ולשוות לה גימור ומראה שונים ומשונים. תהליך העבודה עם העיסה מאופיין בערך רגשי של יצירת יש מאין, של טביעת אצבע ייחודית, של מגע, ריח ומרקם ההופכים את חווית היצירה לרב-חושית ומלאת השראה.

על השיעורים

הסטודיו של גלית פועל במתכונת סדנא פתוחה. השעורים מתקיימים לאורך כל השנה במועדים קבועים וכל אחת ואחד מצטרף בזמנו הפנוי (ובתיאום מראש עם גלית) ומתקדם בקצב שלו. אין קבוצות של מתחילים, ממשיכים או מתקדמים – רכישת הטכניקה נעשית באופן פרטני ובהנחיה אישית צמודה וכן באמצעות התבוננות ביצירותיהם של אחרים.

 

האווירה הקבוצתית הפתוחה במקביל לליווי המקצועי האישי של גלית מאפשרים מיקסום התנסות וחשיפה לטכניקות עבודה שונות והפריה יצירתית הדדית. חלקן של הקבוצות פתוחות למצטרפים חדשים (לכן מומלץ להירשם קרוב בסמוך לפתיחת השנה ולהקפיד תמיד על תיאום מראש שיבטיח הגעה לקבוצה בה יש מקום פנוי).

 

קבוצות הילדים והנוער פועלות במתכונת זהה לאלה של המבוגרים ומתאימות את הטכניקה והחומרים לרצונות וליכולות של כל משתתפ/ת.

לפרטים מוזמנים ליצור קשר
  054-6920588
  info@galitstudio.co.il

  מועדי הפעילות:

  קבוצות מבוגרים – ערב

  ימים ג'
  בין השעות 19:00-22:00

  קבוצות מבוגרים – בוקר

  ימים א', ב', ג', ד'
  בין השעות 9:00-13:00