הסטודיו של גלית | כשתעשייה פוגשת אמנות
15596
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15596,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

כשתעשייה פוגשת אמנות

לפרטים מוזמנים ליצור עימי קשר
  054-6920588
  info@galitstudio.co.il

  "כשתעשייה פוגשת אמנות"

  מציג בגלילאון

  גלית שטיינברג היא אמנית המתמחה בפיסול בעיסת נייר וביצירת רהיטים. בסטודיו שלה, שפועל מאז שנת 1992 גלית יוצרת ומלמדת את רזיו וגלגוליו של הנייר. מפיסת נייר לעיסת נייר, לפסל או רהיט שימושי – חומר וצבע הופכים יצירות מרהיבות של אמנות ייחודית.
  עמוס בראון, בעליו של מפעל "גלילאון" המתמחה בייצור גלילי נייר למטרות שונות, הוא שוחר ואוהב אמנות, שנרתם למשימת המיחזור של שאריות תוצרי מפעלו לחומר גלם ליצירה.
  במעשה של סגירת מעגל, מוצגות פירותיו של שיתוף הפעולה האמנותי בין הסטודיו למפעל "גלילאון" על מדפי המפעל בו יוצר הנייר שהפך לעבודות אמנות, במסגרת תערוכה משותפת שהתקיימה בפעם השנייה.
  החשיפה לתהליך העבודה ולא רק לתוצר הסופי משקפת ניסיון להתבוננות באמנות עיסת הנייר כחלק ממערכת אמנותית-סביבתית כוללת. התערוכה היא הוצאתה אל הפועל של תפישה המחייבת יצירה ידידותית לסביבה המשתמשת בחומרים מן הקיים והממוחזר.
  עיסת נייר היא לא רק חומר, היא תהליך יצירה ועיבוד רב-מימדי; יתרונה הגדול הוא מגוון השימושים שניתן לעשות בה – מאמנות שימושית ויומיומית ועד אמנות לשם האמנות, החל בציפוי כלי בית ורהיטים ישנים וכלה בפיסול על גבי רשת או קרטון. ניתן להשלים תהליך יצירה בעיסת נייר בעזרת חומרים זמינים המוכרים לכולנו ואין סוף לפיתוחים ולאפשרויות השונות העומדות בפני היוצרים, תוך שכל אחת ואחד מהם מפתח שפה ייחודית וכלי ביטוי אישיים משלו. תהליך העבודה עם העיסה מאופיין בערך רגשי של יצירת יש מאין, של טביעת אצבע ייחודית, של מגע, ריח ומרקם ההופכים את חווית היצירה לרב-חושית ומלאת השראה.